Urządzenia marki Brötje na targach DOM I OGRÓD w Lubinie 18-19 maja 2019

powrót

Zapraszamy do odwiedzenia przyczepy pokazowej z urządzeniami grzewczymi marki Brötje podczas tego rocznej edycji targów Dom i Ogród w Lubinie.

Podczas imprezy będzie można otrzymać kompleksową poradę na temat najnowszych urządzeń grzewczych takich jak gazowe kotły kondensacyjne oraz podgrzewacze wody (również z pompą ciepłą)

 

Targi DOM i OGRÓD (wcześniej HOME INTERIORS)– powstały jako odpowiedź na Ciągle wzrastające zainteresowanie mieszkańców Zagłębia Miedziowego innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie aranżacji wnętrz oraz współpracą z nowymi kontrahentami.

Wpływ miał również dynamiczny rozwój województwa dolnośląskiego oraz regionu Zagłębia Miedziowego w obszarach rynku nieruchomości, budownictwa mieszkaniowego oraz usług związanych z wykończeniem wnętrz.

Gościem specjalnym i jednocześnie prowadzącym targi będzie Dominik Strzelec – znany z programów telewizyjnych „Usterka” i „Odlotowy Ogród”, który będzie dzielił się swoją wiedzą z gośćmi targów.

Tegoroczne targi ponownie będą miały miejsce w nowoczesnej i przestronnej Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie w dniach 18-19 maja 2019

Miejsce to zapewni komfort zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Przed halą zlokalizowany jest parking dla odwiedzających targi, oraz zewnętrzna przestrzeń wystawiennicza dla wystawców.

Adres: ul. Odrodzenia 28 B, 59-300 Lubin.

 

Galeria – przygotowania do imprezy

 

2019-05-22T14:43:13+02:00 2019-05-10|
.