Program Asy Brotje

Program Asy Brotje 2023-09-04T13:42:51+02:00

Nie przegap okazji dla pomp ciepła BRÖTJE!
Wybierz program 10 asów BRÖTJE:

1. Premia za pierwsze uruchomienie (dotyczy AFS/AFIS)*.
2. Premia za przygotowanie do montażu F-Gaz*.
3. Premia za zaprojektowanie i realizację inwestycji*.
4. Program wyjazdów szkoleniowych w atrakcyjne rejony Europy i Świata.
5. Program szkoleń stacjonarnych w 12 lokalizacjach, w Polsce.
6. Urządzenia zgodne z programem Czyste Powietrze – pomożemy przygotować wniosek o dotacje Twoim klientom.
7. Indywidualne warunki handlowe.
8. Stałe wsparcie merytoryczne przez infolinię techniczną.
9. Aż do 5 lat gwarancji – żeby Twój klient spał spokojnie**.
10. Przejrzysta dokumentacja projektowa i wykonawcza.

* po podpisaniu umowy
** szczegóły dostępne na stronie www.broetje.pl/gwarancja
lub u Handlowca oraz inżyniera Brotje. Urządzenia Brotje są dostępne wyłącznie
w sieci hurtowni BIMs PLUS / ABEX.

Elementy Programu Asy Brotje mogą się różnić w zależności od wybranej lokalizacji.

O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego lub Inżyniera Brötje

 

Zaczyna wiać. Czy to wiatr historii?

 

Taka sytuacja. Jest firma, są klienci, są zlecenia, ustalony rytm pracy i procedury, wszystko działa, nawet kawa na starcie dnia staje się czymś oczywistym. Dobra organizacja czy rutyna?

Czy czasem zadowolenie nie usypia?

Ten tekst jest dla instalatorów. Takich, którzy działają na rynku budowlanym, są fachowcami w tym co robią. To oni przyjmują zlecenia od inwestorów na montaż instalacji grzewczych lub ich modernizację. Dzięki takim hurtowniom jak BIMs Plus mają utarte ścieżki korzystnego zakupu materiałów instalacyjnych, niezbędnych do tego, by w nowych domach było ciepło i by z kranów leciała ciepła woda. Mogą zmodernizować systemy grzewcze w starszych budynkach, wymieniając kotły i niezbędne elementy instalacji.

W życiu każdej firmy jest taki moment, który może decydować o przyszłości jej instalacyjnego biznesu. Jeśli się go przegapi, może się nagle okazać, że pociąg do rozwoju odjechał, a my zostaliśmy na peronie.

Wymiana starych kotłów węglowych na nowoczesne źródła ciepła już dla nikogo nie podlega dyskusji. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że zegar tyka. I że tempo tykania jakby wzrosło. W wielu województwach wchodzą w życie uchwały antysmogowe, wymuszające likwidację dymiących kotłów. Do wymiany są ich setki tysięcy w każdym województwie. Np. w śląskim 490 tysięcy, w mazowieckim 487 tysięcy, w Małopolsce 320 tysięcy, w Wielkopolsce – 313 tysięcy. Około 70 – 80 procent z nich, to kotły pozaklasowe, tzw. kopciuchy ) [wg wyliczeń POBE – Porozumienia Branżowego na rzecz Efektywności Energetycznej]. To ogromne wyzwanie. Dla branży instalacyjnej to może być świetna wiadomość, ale można z niej odczytywać różne przesłania. Zależy jak odległą perspektywę się przyjmie.

Terminy realizacji uchwał antysmogowych w poszczególnych województwach są różne, ale to wszystko są zadania do wykonania w tej dekadzie. Instalatorzy mogą proponować klientom to, co proponowali do tej pory: nowoczesne kotły gazowe. Ekologia zyska, bo paliwem nie będzie już węgiel. Ale przecież gaz to też paliwo kopalne i jego spalanie ograniczy wprawdzie stężenie pyłów, lecz ma także wpływ na emisję CO2 do atmosfery. Unia Europejska dlatego właśnie wyznaczyła termin likwidacji kotłów gazowych na 2050 rok. To wprawdzie dość odległy termin, montaż kotła gazowego wciąż ma sens, ale czy można proponować klientom coś, co pozwoli im wyrzucić z głowy kołatającą się datę 2050 roku?

Można.

Właśnie teraz firmy instalacyjne mogą zrobić krok w stronę rozwoju, będąc w zgodzie i z ekologią, i z ekonomią. A najbardziej przemawia do wyobraźni klientów ekonomiczna strona inwestycji. Oni nie lubili rachunków za węgiel, ale też nie polubią rachunków z gazowni. Trzeba im zaproponować coś innego.

To coś to pompa ciepła.

Program rządowy CZYSTE POWIETRZE oraz możliwość skorzystania z ulgi termoizolacyjnej sprawiają, że własnych pieniędzy na montaż pompy ciepła nie trzeba wiele. A potem? Klient płaci jedynie za energię elektryczną potrzebną do jej działania. To zdecydowanie mniej niż za gaz. A jeśli korzysta z własnej fotowoltaiki – także rachunki za prąd nie będą stanowić problemu.

 

Hurtownie instalacyjne BIMs Plus wprowadzają właśnie do swej oferty nowoczesne pompy ciepła marki BRÖTJE. To urządzenia typu SPLIT, czyli powietrze – woda. Nie wdając się w szczegóły działania takich pomp: najważniejsze jest to, że nie wymagają dużych powierzchni działki ani żadnych wierceń w gruncie. Działając podobnie jak lodówka, tylko w większej skali, pompa ciepła BRÖTJE korzysta z ciepła zawartego w powietrzu.

W zależności od wielkości obiektu i od tego, co chcemy dzięki pompie ciepła osiągnąć, możemy wybrać jeden z czterech modeli pomp ciepła BRÖTJE.

Pompa ciepła BLW k - czyste powietrze
Pompa ciepła BLW p - czyste powietrze

Dla nowo budowanych domów pompa ciepła będzie głównym dostarczycielem ciepła do systemu grzewczego, jak i produkcji ciepłej wody. W modernizowanych obiektach może zastąpić stary kocioł, lub pracować, mając w odwodzie istniejący kocioł gazowy, na zasadzie wpięcia pompy ciepła do istniejącego systemu. Każdorazowo inwestor zaoszczędzi  na klimatyzacji, bo latem pompa ciepła, po odwróceniu obiegu, może chłodzić pomieszczenia za pomocą tych samych instalacji, które zimą służą do ogrzewania. Montaż jest prosty, to kilka dni. Dofinansowania w ramach programu CZYSTE POWIETRZE czynią inwestycję w pompy ciepła BRÖTJE  jeszcze atrakcyjniejszą.

Do marki BRÖTJE nie trzeba przekonywać. To ponad 100 lat niemieckiej tradycji w wytwarzaniu najwyższej jakości kotłów. Te doświadczenia procentują teraz przy produkcji zaawansowanych technologicznie pomp ciepła.

oś czasu marka broetje

Zadaj sobie pytanie: czy jako instalator jesteś gotów do proponowania swoim klientom pomp ciepła, jako najbardziej przyszłościowego rozwiązania? Aby móc montować pompy ciepła trzeba mieć specjalne uprawnienia F-GAZ oraz specjalistyczne narzędzia. Jedno i drugie możesz otrzymać  w hurtowni  BIMs Plus, zgłaszając się na kurs dla instalatorów pomp ciepła.

Nowa specjalizacja, szersze kompetencje, przyszłościowa, ekologiczna technologia.

 

Czy można powiedzieć coś innego niż : „WCHODZĘ W TO!”  –?

  • Twój cel: widzieć dalej.
  • Przewidywać nieuchronne trendy.
  • Prowadzić firmę instalacyjną, której perspektywa wykracza poza horyzont bieżących zleceń.

Z pompami ciepła BRÖTJE w ofercie.

 

 

 

Serwisanci Broetje

Chcesz dołączyć do grona naszych firm instalacyjnych i serwisowych? Przejść specjalistyczne szkolenia autoryzacyjne i zacząć zarabiać dzięki Brotje?
Napisz do nas już teraz (prosimy o podanie miejscowości / obszaru działania)Samochod afi broetje 2

 

 

Zobacz nasze najnowsze rozwiązanie w technice grzewczej.
Montaż pompy ciepła BRÖTJE BLW Split-K C w jeden dzień

 

Montaż jednostki wewnętrznej

 

Montaż jednostki zewnętrznej

 

Ustawianie regulatora

 

 

Wizyty przyczepy pokazowej BRÖTJE w hurtowniach ABEX

zapraszamy w godzinach 7:30-13:00

 

Przyczepa pokazowa Brötje cała

Przyczepa pokazowa Brötje

Przyczepa pokazowa Brötje

 

 

Dotacje dla Twoich klientów

Możliwość otrzymania dotacji na wymianę źródła ciepła – kliknij w grafikę i pobierz ulotkę dla Twojego klienta.Dotacje dla klientow Brötje

.